Wszystkie

USA: Wykryli u niego raka. 16-latek zmarł dzień od diagnozy

[ad_1]

Nastolatek z USA zaczął skarżyć się na silny ból pleców po zajęciach sportowych. W szpitalu lekarze wykryli u 16-latka nieuleczalny nowotwór. Chłopak zmarł w placówce medycznej po 24 godzinach od diagnozy.

Kyle Limper z Pensylwanii zaczął skarżyć się rodzicom na natarczywy ból pleców po meczu koszykówki. 16-latek stracił możliwość poruszania się i nie był w stanie samodzielnie wstać z łóżka.

 

To był koszmar. Z każdym naszym wejściem do pokoju było coraz gorzej – opisał w rozmowie ze stacją Fox 29 ojciec chłopaka, Kenneth Limper.

 

12 kwietnia nastolatek został przyjęty do szpitala w Filadelfii. Lekarze stwierdzili u niego zaawansowaną białaczkę. Chłopak zmarł zaledwie dzień od diagnozy.

 

Wyrwa, jaką Kyle pozostawił w naszych sercach, jest nieporównywalna z niczym na tym świecie. W ciągu swoich 16 lat życia swoją bezinteresownością, hojnością, przyjaźnią i miłością wpłynął na więcej istnień ludzkich niż większość osób przez całe życie” – podkreślili pogrążeni w żałobie rodzice nastolatka.

16-latek zmarł na białaczkę. Jego matka niedawno pokonała raka

Matka chłopca Jodi Taffe niedawno sama pokonała raka. – Nie życzę nikomu takiej sytuacji – zaznaczyła.

 

ZOBACZ: Ukończył maraton w Londynie. Zmarł w drodze do domu

 

Nie potrafię opisać słowami tego, jak się czuję – dodała rodzicielka w rozmowie z amerykańskimi mediami.

 

Rodzina założyła w internecie zbiórkę na pokrycie kosztów pogrzebu chłopca. W opisie podkreślono, że bliscy chcą godnie pożegnać 16-latka. „Dążył w życiu do tego, żeby wszystkim żyło się dobrze” – napisano.

jkm/ sgo/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

[ad_2]

2 komentarze do “USA: Wykryli u niego raka. 16-latek zmarł dzień od diagnozy

  • Iste est consectetur in reiciendis vitae magni consectetur. Nemo ipsa fugiat est. Sed error veniam ea quidem id beatae rerum. Odio quo voluptatum soluta adipisci totam consequuntur.

    Odpowiedz
  • Alias et sit molestias eum rerum deleniti. Nesciunt iste blanditiis aut omnis qui consequatur in. Qui labore soluta tempore qui porro. Repudiandae magnam earum libero repellendus id.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA