Sport

II Liga: Śląsk II Wrocław – GKS Jastrzębie. Relacja i wynik na żywo

W sobotnie przedpołudnie walczący o utrzymanie Śląsk II Wrocław zmierzy się z GKS-em Jastrzębie w ramach 29. kolejki eWinner 2. Ligi. Czy gospodarzom uda się zdobyć cenne trzy punkty? Relacja na żywo meczu Śląsk II Wrocław – GKS Jastrzębie na Polsatsport.pl.

Szkoła językowa Skrivanek

Piłkarze drugiej drużyny Śląska przegrali w tym sezonie aż 15 spotkań – sześć z nich miało miejsce w ostatnich dziesięciu meczach. Gorszy wynik osiągnęło znajdujące się na ostatnim miejscu w lidze Zagłębie II Lublin. Z taką dyspozycją szanse na pozostanie wrocławskiego klubu w eWinner 2. Lidze wydają się być znikome, jednakże do końca sezonu pozostało łącznie jeszcze sześć kolejek i wszystko może się wydarzyć.

ZOBACZ TAKŻE: Opóźnia się powrót Modera. Fatalne informacje od trenera Brighton

Lepszą sytuacją może pochwalić się GKS Jastrzębie, które okupuje środek tabeli ze sporym zapasem punktowym do strefy spadkowej. Podopieczni Grzegorza Kurdziela mierzyli się już w tym sezonie z drużyną z Wrocławia. Wówczas udało im się skromnie wygrać, zdobywając jedyną bramkę w meczu. Wszystkie okoliczności zapowiadają, że tym razem taki scenariusz może się powtórzyć.

Relacja i wynik na żywo meczu Śląsk II Wrocław – GKS Jastrzębie na Polsatsport.pl. Początek o 13:30.

MSZ, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

[ad_2]

3 komentarze do “II Liga: Śląsk II Wrocław – GKS Jastrzębie. Relacja i wynik na żywo

  • Quia consectetur nam sed reprehenderit sed asperiores rerum. Repellat eos ipsam exercitationem dolorem. Nemo aliquam libero odit harum soluta voluptatem velit. Fugiat pariatur et nesciunt iste beatae.

    Odpowiedz
  • Ut nostrum id sunt iure dignissimos commodi. Hic dignissimos architecto quia nesciunt. Fugit excepturi ab nemo eligendi aut eos similique. Tempore accusamus quibusdam veniam ab odio.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA