Polska

Zoo w Cincinnati zdobywa pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy ogród botaniczny

Zoo w Cincinnati zdobywa pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy ogród botaniczny

Opublikowano 13 marca 2024 r.

Ankieta USA TODAY wymienia ogród botaniczny nr 1 i nr 2 w zoo w USA

CINCINNATI, Ohio (13 marca 2024 r.) – Redaktorzy magazynu „USA TODAY” ogłosili dzisiaj, że Cincinnati Zoo & Ogród Botaniczny zajął pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy Ogród Botaniczny w plebiscycie Czytelników 2024! Zdobyło także drugie miejsce w kategorii 10 najlepszych ogrodów zoologicznych.

Zdjęcia | Film

„To wspaniale być docenionym za bycie wspaniałym ogrodem botanicznym ORAZ zoo” – powiedział Cincinnati Zoo & Dyrektor Ogrodu Botanicznego Thane Maynard.

 

Zoo w Cincinnati to nie tylko miejsce, w którym można zobaczyć ulubione zwierzęta, takie jak hipopotam Fiona i jeżozwierz Rico; w ogrodach Zoo odbywają się ważne pokazy sezonowe, w tym duża i popularna wystawa tulipanów w kwietniu, Zoo Blooms oraz bezpłatne koncerty w ogrodzie w czwartki kwietnia podczas Tunes & Kwitnie. Dzięki programom Lindner Center for Conservation and Research of Endangered Wildlife (CREW) oraz kontaktom ze społecznością Zoo w dalszym ciągu wywiera znaczący wpływ na zachowanie różnorodności biologicznej i ratowanie gatunków dzięki nauce®.

&8220 ;Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia i poznania piękna i cudów Zoo w Cincinnati & Ogród Botaniczny,&; dodał Maynard. „Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą roślin, miłośnikiem dzikiej przyrody, czy po prostu szukasz spokojnej ucieczki w naturę, każdy znajdzie tu coś dla siebie”.

Odwiedzający mogą zwiedzać wielokrotnie nagradzany Ogród Botaniczny & Zoo przez cały rok. Zoo otwiera się o godzinie 10:00 i zamyka o 17:00. Członkowie mają możliwość wcześniejszego wejścia i mogą wejść do Zoo o 9:00. Członkostwa są w sprzedaży i teraz jest najlepszy czas, aby dołączyć do rodziny Zoo!

zdjęcie złotych i fioletowych kwiatów Ogrodnictwo, Aktualności,