Site icon Read News

Wskocz do zoo w Cincinnati, aby zobaczyć kwiaty, posłuchać melodii i odwiedzić króliczki

Wskocz do zoo w Cincinnati, aby zobaczyć kwiaty, posłuchać melodii i odwiedzić króliczki

Opublikowano 29 marca 2024 r.

Ciesz się Wielkanocą 30 marca oraz Tunes & Bezpłatne koncerty Blooms w kwietniu


Wczesne kwiaty będą pięknym tłem dla zoo w Cincinnati & Coroczne Święto Wielkanocne w Ogrodzie Botanicznym odbędzie się jutro, 30 marca, w godzinach 12:00–17:00. Oprócz tego, że są otoczeni przez Ogród Botaniczny nr 1 w Ameryce, goście mogą odwiedzić Zajączka Wielkanocnego, zatrzymać się przy stacjach smakołyków i cieszyć się wzbogaceniem zwierząt o tematyce wielkanocnej.

zdjęcia | Wideo Zoo Kwitnie | Melodie & Film o kwiatach

„Ogród wygląda fantastycznie. Ciepła pogoda na początku tego miesiąca przyspieszyła proces kwitnienia, więc najlepszy czas na obejrzenie naszej słynnej na całym świecie wystawy tulipanów będzie od weekendu do następnego tygodnia lub dwóch” – powiedział dyrektor zoo w Cincinnati Thane Maynard.

Zoo Blooms, sponsorowane przez Delta Dental, wnosi wspaniałą eksplozję kolorów do zoo, w którym znajduje się jedna z największych wystaw tulipanów na Środkowym Zachodzie. W zoo Blooms, nazwanym „Tulipanową Manią”, można zobaczyć także ponad milion żonkili, hiacyntów, kwitnących drzew, krzewów i innych wiosennych cebulek.

Aby jak największa liczba osób mogła cieszyć się kwiatami, w każdy czwartek kwietnia Zoo organizuje bezpłatne koncerty. Od godziny 18:00 goście będą mogli podziwiać występy utalentowanych zespołów lokalnych i regionalnych. Wstęp na koncerty od godziny 17:00 jest bezpłatny. Tegoroczne Tunes & W skład Blooms wchodzą:

The Tillers, Pickin' Pear, My Brother's Keeper, Elementree, Highly Likely, Nicole Polara, Moonshine Drive i własny menadżer słoni w Cincinnati Zoo, wspierany przez Cecila Jacksona przez jego zespół Dry Ridge.

 

Tunes & Kwitnie to wydarzenie Zero Waste. Prosimy nie wnosić do Zoo przedmiotów jednorazowego użytku.

 

 

Zo jest otwierane o 10:00 i zamykane o 17:00. codziennie. Członkowie otrzymują wcześniejsze wejście i mogą wejść do Zoo o 9:00. Członkostwa są już w sprzedaży, więc dołącz do Zoo po obniżonej cenie i ciesz się wszystkimi korzyściami. Zajęcia związane z obchodami Wielkanocy są bezpłatne w przypadku wstępu do zoo.

 

 

 

 

Wydarzenia, Wiadomości, Tunes & Kwitnie, Zoo Kwitnie,

Exit mobile version