Polska

Rzadka okazja, aby usłyszeć głos drzew

Rzadka okazja, aby usłyszeć głos w imieniu drzew

Opublikowano 5 kwietnia 2024 r.

Odkryj bicie serca natury z dr Dianą Beresford-Kroeger w Cincinnati Zoo & Ogród Botaniczny 17 kwietnia 2024 r. Dr Beresford-Kroeger jest nie tylko naukowcem; jest strażniczką zielonego dziedzictwa naszej planety, żarliwą zwolenniczką wzajemnych powiązań życia i gawędziarzem, którego narracje są głęboko zakorzenione w sercu natury. Jej prace wypełniają lukę pomiędzy tradycyjną mądrością celtycką a współczesną nauką, oferując przełomowy wgląd w to, jak drzewa i lasy mogą przeciwdziałać zmianom klimatycznym i poprawiać nasze życie.

Bilety członkowskie | Bilety dla osób niebędących członkami

Będzie przemawiać w zoo w ramach prestiżowej serii wykładów na temat ochrony Barrows i zostanie uhonorowana prestiżową nagrodą Wildlife Conservation Award przyznaną przez zoo w Cincinnati, która jest zarezerwowana dla osób, których praca ucieleśnia zaangażowanie ogrodu zoologicznego w bycie światowym liderem w dziedzinie inicjatywy na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Dr. Beresford-Kroeger podzieli się swoją głęboką wiedzą na temat globalnych lasów, ich skomplikowanej sieci i ich kluczowego znaczenia dla przyszłości naszej planety. Jej wizja bioplanetarnej sieci wzajemnie połączonych lasów proponuje realne rozwiązanie problemu zmian klimatycznych, obiecując zrównoważoną przyszłość dla wszystkich żywych istot.

Twoja obecność na tym wydarzeniu wspiera nie tylko serię wykładów na temat ochrony Barrows, ale także Cincinnati Szersza misja ogrodu zoologicznego: codzienne inspirowanie każdego odwiedzającego dziką przyrodą. Uczestnicząc w tym wydarzeniu, stajesz się istotną częścią naszej podróży mającej na celu nadanie priorytetu ochronie i zrównoważonemu rozwojowi, pomagając zapewnić przyszłym pokoleniom bardziej ekologiczny i tętniący życiem świat.

 

 

p> Seria wykładów o ochronie Barrows, Ochrona, Wydarzenia, Wiadomości,