Polska

Przejażdżki, karmienie żyraf i wcześniejsze wejście dla członków zostaną wznowione w ten weekend

Przejażdżki, karmienie żyraf i wcześniejsze wejście dla członków wznów w ten weekend

Opublikowano 8 marca 2024 r.

Sezon wiosenny przynosi więcej powodów do odwiedzenia zoo w Cincinnati  

CINCINNATI, Ohio (8 marca 2024 r.) < /b>– W ten weekend następuje oficjalne otwarcie Cincinnati Zoo & Sezon wiosenny w Ogrodzie Botanicznym! Przejażdżki pociągami i karuzelami, spotkania ze zwierzętami i karmienie żyraf sponsorowane przez Chick-fil-A, wznowienie i cieplejsze temperatury sprawiają, że więcej zwierząt wychodzi na zewnątrz! Zdjęcia| Wideo 

„Wiosna to świetny czas na wizytę w zoo” – powiedział dyrektor zoo w Cincinnati Thane Maynard. „Żyrafy, hipopotamy, lwy, kangury, nosorożce, goryle, bonobo i inni przyjaciele przy dobrej pogodzie stają się bardziej aktywni, a ogród botaniczny ożywa. To także pora roku, w której rozpoczyna się nasza popularna seria wykładów na temat ochrony Barrows i nie mogę się doczekać do pierwszego w przyszłym tygodniu.

Od soboty, 9 marca, odwiedzający będą mogli jeździć w pełni elektrycznym pociągiem Safari, sponsorowanej przez Huntington Bank i zupełnie nową karuzelę, sponsorowaną przez Targi Meblowe. Nowe menu dostępne jest także w kawiarni Base Camp Café i Hops. 

Odwiedzający nie może spacerować z kangurami i zobaczyć największą w Ameryce Północnej kolonię małych niebieskich pingwinów w ich siedlisku w Roo Valley. Sprawdź harmonogram spotkań ze zwierzętami przed wizytą, aby jak najlepiej wykorzystać wizytę. Użyj mobilnej aplikacji mapowej, aby znaleźć ulubione zwierzęta, lokalizacje jedzenia i specjalne ogłoszenia.  

Zoo otwiera się o 10:00 i zamyka o 17:00. Od 9 marca członkowie otrzymają wcześniejsze wejście i będą mogli wejść do Zoo o 9:00  Członkostwa są w sprzedaży , a teraz jest najlepszy czas, aby dołączyć do rodziny Zoo! Program członkostwa zoo w Cincinnati jest hojnie wspierany przez firmę Frisch's Big Boy. 

Zwierzęta, Aktualności,