Polska

Poznań: Utopiony pies w pustostanie. Obok pentagram i głowa lalki

[ad_1]

W pomieszczeniu nieopodal miejsca, gdzie znaleziono nieżyjącego psa, namalowano pentagram

Ciało ośmiomiesięcznego psa znaleziono na terenie opuszczonych zakładów w Poznaniu. Pływało w brudnej wodzie, a na miejscu panowała „przerażająca cisza” – piszą pracownicy Wielkopolskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt (WIOZ). W pomieszczeniu obok ktoś namalował pentagram, odkryto też głowę lalki.

Anonimowe zgłoszenie wpłynęło do WIOZ w poniedziałek przed południem. Pracownicy Inspektoratu Ochrony Zwierząt wraz z policją udali się na wskazane miejsce. Był pustostan na terenie opuszczonych zakładów w Poznaniu.

 

ZOBACZ: Będzin. W miejscowości dziewki strażacy wyciągnęli ze studni małego koziołka

 

„Naszym oczom ukazał się mały, czarny piesek w czerwonych szelkach pływający w brudnej, płytkiej wodzie w opuszczonym, grożącym zawaleniem budynku. Obok niego schody i drewniana szpula – miejsca, gdzie mógł wyjść z wody. Przerażająca cisza. W pomieszczeniu obok pentagramy, głowa lalki, opisane ściany” – napisano na Facebooku WIOZ.

Sekcja zwłok zwierzęcia pomoże ustalić, co się zdarzyło

Pracownicy WIOZ odczytali chip, który znaleziono przy martwym zwierzęciu. Ustalono, że była to ośmiomiesięczna suka. Jak dodano, właściciel nie zgłosił zaginięcia.

 

Inspektorat Ochrony Zwierząt przekazał informację o utopionym szczeniakuFacebook/WIOZ

Inspektorat Ochrony Zwierząt przekazał informację o utopionym szczeniaku

 

Na miejscu pracował technik policyjny, który przeprowadził oględziny. „Wnioski technika – widoczne otarcia. Widoczna czerwona substancja na ciele” – napisał WIOZ.

 

ZOBACZ: Znany francuski piłkarz Kurt Zouma ukarany za znęcanie się nad kotami. Nagranie koronnym dowodem

 

Jak dodano, sekcja zwłok zwierzęcia pomoże ustalić, co się zdarzyło. „Wypowiadamy walkę o sprawiedliwość dla tej nieżyjącej już istoty. Postępowanie wszczęte! Policja rozpoczęła działania. A my nie odpuścimy” – podsumowano.

 

O sprawie WIOZ napisał w mediach społecznościowych.

 

Pentagram jest symbolem kojarzonym z okultyzmem i szatanem. Nie wiadomo, czy jego namalowanie w dawnych zakładach i znaleziona głowa lalki mają związek ze śmiercią psa.

mbl/wka/Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

[ad_2]

3 komentarze do “Poznań: Utopiony pies w pustostanie. Obok pentagram i głowa lalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA