Polska

Dlaczego sekcja zwierząt była tak popularna w zeszłym stuleciu: Alicia Silverstone i Bear wypowiadają się

Opublikowano 10 kwietnia 2024 r. przez . 2 min odczytu

Prawie 30 lat po aktor i Honorowy członek zarządu PETA Alicia Silverstone po raz pierwszy nawiązała z nami współpracę, zachęcając uczniów do „wycinania ” dissection, powraca – wraz z synem Bearem – z nową kampanią przeciw sekcji. Tmisja spadkobiercy: poinformować uczniów i rodziców o tym, dlaczego sekcja zwierząt jest zupełnie niefajna i wręcz okrutna!

 Alicia i Bear Silverstone wybiegają z laboratorium biologicznego z kilkoma żabami. Tekst głosi: „Wycinaj zajęcia, a nie żaby! Daj swoim dzieciom możliwość powiedzenia NIE sekcji zwierząt” /> </p>
<p>Szacuje się, że w USA co roku zabija się i poddaje sekcji około 10 milionów zwierząt, w tym żaby, koty i płody świń. Często pozyskiwane są z obiektów, które hodują zwierzęta wyłącznie w celu sekcji lub wyrywają je z domów na łonie natury, tylko po to, aby można je było rozciąć, a następnie wyrzucić do śmieci. Badania wielokrotnie wykazały, że wirtualna sekcja i inne metody wolne od zwierząt są bardziej humanitarnymi i skutecznymi narzędziami nauczania biologii.</p>
<p>Istnieje wiele nowoczesnych, humanitarnych sposobów zdobywania wiedzy na temat sekcji. Uczniowie korzystający z modeli 3D i programów komputerowych mogą powtarzać lekcję, aż ją opanują, oszczędzając życie niezliczonych zwierząt i osiągając głębsze zrozumienie biologii bez okrucieństwa polegającego na zabijaniu ich i rozcinaniu.</p>
<blockquote class=

„Rozwarstwienie to jedyna rzecz, o którą prosimy nasze dzieci w szkole, a której stwierdzenie bylibyśmy zaniepokojeni co robili poza szkołą.”

– Alicia Silverstone

Negatywny wpływ sekcji zwierząt wykracza poza klasę. Badania sugerują, że może znieczulić uczniów na cierpienie czujących istot, a nawet zniechęcić niektórych z nich do kontynuowania kariery naukowej.

Nadszedł czas na wyższe standardy edukacyjne, które stawiają na pierwszym miejscu życzliwość i empatię, a jednocześnie zapewniają doskonałe wyniki w nauce. Alicia wyjaśnia, że ​​rodzice i opiekunowie są odpowiedzialni za wspieranie dobra dzieci i innych zwierząt, w tym tych, które cierpią w imię sekcji. Sprzeciwiając się sekcji zwierząt, namawiając szkoły do ​​przyjęcia humanitarnych i zaawansowanych technologicznie alternatyw oraz wspierając ustawodawstwo promujące metody nauczania wolne od zwierząt, możemy pomóc w stworzeniu bardziej współczującego i skutecznego środowiska uczenia się dla wszystkich.

„Przerwij zajęcia, nie żaby!”

Alicia i Niedźwiedź nie tylko rozmawiają — oni spacerują. Wypowiadając się przeciwko sekcji zwierząt, okazują współczucie w działaniu. Wszyscy możemy zrobić to samo, odrzucając okrutne praktyki i wybierając humanitarne opcje, pomagając stworzyć jaśniejszą i bardziej etyczną przyszłość dla uczniów i innych zwierząt. Dajmy młodym ludziom możliwość dokonywania współczujących wyborów.

Wszyscy mamy moc, aby pomóc zmienić świat — jedna żaba na raz:

Make Dissection Digital dwie żaby dotykające głów na gałęzi drzewa z zielonym tłem