Moto

Czarna Sędziszowska: Zderzenie opla z ciężarówką. Auto stanęło w płomieniach

[ad_1]

Kierowca opla zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z ciężarówką. Jego auto zapaliło się. Po przyjeździe policji okazało się, że w środku znajduje się spalone ciało. – Ustaliliśmy, że to 72-latek z powiatu ropczycko-sędziszowskiego – przekazała polsatnews.pl komisarz Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

Do zdarzenia doszło po godzinie 7 na drodze wojewódzkiej nr 987 w miejscowości Czarna Sędziszowska (woj. podkarpackie), około 25 kilometrów od Rzeszowa. 

 

Funkcjonariusze podkarpackiej policji wstępnie ustalili, że kierujący osobowym oplem zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarówką.

 

Osobówka się zapaliła, a razem z nią kierowca, którego ciało się spaliło. 

Czarna Sędziszowska: Ofiarą wypadku jest 72-latek 

Początkowo nie była znana tożsamość ofiary. Komisarz Ewelina Wrona z podkarpackiej policji przekazała polsatnews.pl, że w wypadku zginął 72-latek z powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Kierowca ciężarówki to 45-latek, który prawdopodobnie nie odniósł żadnych obrażeń. 
 

Droga jest zablokowana. Na miejscu wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratury.

 

Zabezpieczają ślady, wykonują oględziny i dokumentację fotograficzną. Prowadzone postępowanie pozwoli ustalić dokładne okoliczności zdarzenia.

kg/ml/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

[ad_2]

5 komentarzy do “Czarna Sędziszowska: Zderzenie opla z ciężarówką. Auto stanęło w płomieniach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA