Kultura

Bruce Willis skończył 68 lat. Demi Moore opublikowała nagranie

[ad_1]

W niedzielę znany amerykański aktor obchodził swoje 68. urodziny w rodzinnym gronie. Na świętowaniu była zarówno jego obecna żona Emma Heming Willis, z którą ma dwie córki (Mabel i Evelyn) oraz była partnerka, Demi Moore, z którą doczekał się trzech córek (Rumer, Scout i Tallulah).

Urodziny w rodzinnym gronie

Na opublikowanym przez Moore nagraniu widać, jak najbliżsi śpiewają aktorowi „Happy Birthday”, a jubilat zdmuchuje świeczki z tortu. „Wszystkiego najlepszego, BW! Tak się cieszę, że mogliśmy dziś świętować. Kocham cię i kocham naszą rodzinę. Dziękujemy wszystkim za miłość i ciepłe życzenia – wszyscy je czujemy” – napisała aktorka. 

 

Żona Willisa, Emma, również zwróciła się do fanów. „Dziś jest jeden z tych dni, w których odczuwa się żal i smutek”- napisała na Instagramie. Dodała, że czyta wiadomości i komentarze, w których obserwujący dzielą się z nią swoimi historiami i czuje „ciepło i miłość”, którymi fani obdarzają jej męża.

 

Córka aktora, Scout, napisała, że ojciec jest jednym z jej najlepszych przyjaciół. „Cóż za przywilej mieć takiego człowieka za ojca i uczyć się od niego tak wiele o życiu, radościach, psotach i sztuce”. Dodała, że to niełatwy dzień, pełen smutku, ale z drugiej strony, pełen też miłości. „Smutek to cena, którą zawsze będę płacić, aby wiedzieć, jak to jest czuć taką miłość” – napisała.

 

Choroba Bruce’a Willisa

68-letni Bruce Willis rok temu został zmuszony do przerwania kariery. U aktora stwierdzono afazję powodującą zaburzenia mowy. Jego rodzina poinformowała, że teraz wiadomo już więcej o problemach zdrowotnych gwiazdora.

 

„Od czasu ogłoszenia afazji wiosną 2022 roku, stan Bruce’a postępował i obecnie mamy bardziej szczegółową diagnozę: otępienie czołowo-skroniowe” – przekazali bliscy aktora.

Kariera Bruce’a Willisa 

Bruce Willis zadebiutował 1977 roku na Broadwayu w sztuce „Heaven and Earth”. Po raz pierwszy na wielkim ekranie pojawił się w 1980 roku. Zagrał w thrillerze „Pierwszy śmiertelny grzech” u boku Faye Dunaway i Franka Sinatry. Następnie występował w serialu „Na wariackich papierach”. 

 

ZOBACZ: Nowe informacje na temat stanu zdrowia Bruce’a Willisa. Aktor cierpi na rzadki rodzaj demencji

 

Światowy rozgłos zdobył grając w „Szklanej pułapce”. Później przyszły role w kolejnych sequelach filmu i role w „Ze śmiercią jej do twarzy”, „Pulp Fiction”, „12 małp”, „Szakal”, „Piąty element”, „Armageddon”, „Szósty zmysł, „Wojna Harta”, „Zabójczy numer” czy „Split”.

 

W 1987 roku aktor został nagrodzony Złotym Globem (za film „Na wariackich papierach”) i nagrodami Emmy – w 1987 roku („Na wariackich papierach”) i 2000 roku („Przyjaciele”).

pgo/ml/Polsatnews.pl

Czytaj więcej[ad_2]

Jeden komentarz do “Bruce Willis skończył 68 lat. Demi Moore opublikowała nagranie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA